top of page

Привіт

До Indian Solar, ми були торговою вугільною компанією Укренерджі Коул, працювали в країнах СНД та ЄС та залучали інвестиції у різні вугледобувні процеси та проекти. Проте, глобальне потепління невпинно погіршує навколишнє середовище, тож у 2017р ми вирішили сконцентруватись на відновлювальній енергетиці та, разом з нашими партнерами, зробити цей світ кращим та безпечним для наступних поколінь.

Indian Solar розробляє сонячні, вітрові та біоенергетичні проекти в Україні. Наші сонячні електростанції працюють в різних регіонах країни. Ми шукаємо партнерів для наших проектів та відкриті до різних видів співробітництва. Більш детальну інформацію про проекти читайте у розділі Проекти. 

"Найбільша загроза для нашої планети - це віра в те, що її врятує хтось інший." Роберт Свон

ЕТАПИ РОЗРОБКИ ПРОЕКТІВ 

1

Девелопмент

Ми проводимо окремий або повний аналіз земельних ділянок, геодезичні вишукування та аналіз електромереж. На базі цих даних ми розробляємо фінансову модель. 

2

Маркетинг

Ми розробляємо тизери та шукаємо фінансування для наших проектів. 

3

Будівництво

Ми співпрацюємо лише з надійними EPC компаніями. Ми контролюємо стадії будівництва та виконання наших проектів. Після введення проекту в експлуатацію ми можемо взяти на себе його оперативний менеджмент. 

НАШІ ПЕРЕВАГИ?

1 / Висока якість 

All of our projects are carefully selected, undergo thorough due-diligence, transparent and legal development process and are 100% feasible.

2 / Гарантії

We work officially, within legal laws and all of our past projects have been built and implemented into the energy system of Ukraine.

3 / Професійність

Усі учасники нашої команди мають значний досвід у девелопменті, проектуванні та маркетингу. 

bottom of page